אודות בוני דגן

קצת על בוני דגן

בוני דגן היא מעצבת ואמנית בזכוכית. בוני היא בעלת ניסיון רב בעיצוב ובאמנות ויוצרת יצירות רבות דרך שימוש בטכניקת חימום הזכוכית ושינוי מבוקר של צורתה. בוני עם השנים רכשה ניסיון רב ולמדה כיצד לנצל את תכונותיה הרבות של הזכוכית וכך היא פיתחה ועיצבה מחדש את הדברים השיגרתיים.

דרך מחשבה עמוקה ויצירתיות רבה, הצליחה בוני להביא את השיגרה ולתת לה טוויסט, השינוי והעיצוב מחדש בזכוכית מאפשר לנו להסתכל על עבודותיה בצורה חדשה, אחרת ומעניינת.

מחזור ושימוש מחדש של הבקבוקים

מחזור ושימוש מחדש של הבקבוקים

מחזור בזכוכית

בוני משתמשת לרוב בחומרים נגישים אשר סיימו לכאורה את תפקידם. היא קשובה לסביבה ומעניקה לאותם חומרים ואלמנטים שונים משמעות נוספת ולמעשה עושה בהם שימוש מחדש למען מחזור ושמירה על הסביבה.

נושא הסביבה הוא נושא חם וחשוב מאוד בימינו כיום, וכך בוני הבינה וניצלה את הפוטניצאל של "הזבל של אתמול" היא הצליחה ליצור מפריטים שיגרתיים את יצירת האמנות הייחודית של המחר. השימוש ועיצוב מחדש של בקבוקי הזכוכית  מאפשרים לכל אחד לרצות להיות חלק מיצירת האמנות.

לא עוד בקבוק זכוכית

בקבוקי הזכוכית עוברים תהליך מהיר, לרוב אנו פוגשים אותם לזמן קצר ולאחר מכן הם מושלכים אל פח האשפה. הפוטניצאל שבוני גילתה בבקבוקי הזכוכית מאפשרת לה לשנות את מטרת הבקבוק וכן להקנות לו יופי ואסתטיקה מושכת.דרך שימוש חכם ועיצובי בטכניקות החימום בזכוכית, מצליחה בוני להפתיע אותנו כל פעם מחדש.

עיצוב בקבוקים כצלחות הגשה

עיצוב בקבוקים כצלחות הגשה