שעונים מבקבוקים

שעון בקבוק – המתנה המושלמת

תמיד חלמת על מתנה מקורית שאף אחד אחר לא חשב עליה? מתנה ייחודית ומעניינת, שתפתיע גם את מקבל המתנה וגם את הסביבה כולה?

בשנים האחרונות ניתן למצוא בישראל רעיון מקורי וייחודי המשלב את הנאות הצעירים עם מזכרת קטנה מחיי הפנאי והשתייה הנפוצים בארץ. בוני דגן, האמנית הראשונה אשר העלתה את הרעיון של עיצוב בבקבוקי זכוכית למטרה חדשה ומקורית מציגה לנו את רעיון השעונים מבקבוקים.

היום, כל בקבוק יכול להפוך לשעון, כיצד? פשוט מאוד, שיטת עיצוב שעון בקבוק היא שיטה ייחודית ומקורית אשר דורשת זמן ועבודה רבה. ניתן להפוך כל בקבוק זכוכית לשעון, החל מבקבוקי בירה ועד לבקבוקי טקילה וויסקי ועוד. שעון בקבוק הופך בן רגע לאטרקציה בכל חדר, הבקבוק כבר לא עוד בקבוק אלא הוא כבר שעון ייחודי ומקורי.

שעון בקבוק הוא מתנה חדשנית עם תחכום רב, אשר משלב את תענוגות הפנאי עם הפרקטיות והשימושיות האינסופית של מוצר לקיר ולבית. לכן אנו ממליצים לרכוש שעון בקבוק כמתנה לאוהבי האלכוהול ולאוהבי המקוריות והמתנות השונות והייחודיות.

שעונים מבקבוקים

שעונים מבקבוקים

שעונים מבקבוקים – משהו שונה

רבים מן לקוחותיה של בוני דגן, נרגשים מחדש ברגע שהם חוזים ביופי הנגלה לעינייהם, יופי מוכר וייחודי של המשקה החביב והאהוב בצורה קצת שונה ואחרת. ניתן למצוא רבים אשר בוחרים בשעון מבקבוק כמתנה או מזכרת מארץ ישראל היפה, אך עם זאת רבים אינם מסתפקים ולוקחים את הבקבוקים משעונים כמתנה לעצמם.

שעון מבקבוק הוא חוויה, הוא לא רק שעון וכן לא רק בקבוק, השילוב המקורי מסנוור את העיין ואת הלב, הייחודיות והצורות הנגלות לעיניים הם גאווה, בייחוד במחשבה שהשעון הנ"ל הוא למעשה הבקבוק המקורי, בעל התויות המקוריות וכל הנלווה לזה.

שעונים מבקבוקי אלכוהול

בוני דגן הבינה כבר לפני מספר שנים, כי החיבה לאכוהול בארצינו הינה גדולה ולכן היא הפכה את הפריט המיידי למזכרת ניצחית ומיוחדת. כיום היא מייצרת בקבוקי שעונים רבים מבקבוקי אלכוהול מוכרים. ניתן למצוא מגוון רחב החל מסוגי האלכוהול המוכרים ביותר ועד הבקבוקים הנדירים והמיוחדים למזכרת ניצחית.

בקבוקי האלכוהול בישראל הינם רבים וכן עבודתה של בוני דגן חולקת על תחומים רבים. ניתן למצוא בקבוקי אלכוהול, וויסקי, בירה, יין, טקילה ועוד. בין הבקבוקים ניתן גם למצוא "לשומרים מביניינו" בקבוקים לשתיה קלה ולשימושים אחרים, כגון קולה, שמן זית, מים ועוד.

בקבוק אלכוהול מעוצב

בקבוק אלכוהול מעוצב

שעונים מבקבוק וויסקי

עולם הוויסקי הוא עולם רחב ביותר, אין אדם שאינו מכיר את בקבוקי הוויסקי, ולרוב לא תמצאו צעיר שטרם טעם את טעמו של הוויסקי. בשנים האחרונות ניתן לראות היענות רבה בתחום האלכוהול והוויסקי, רבים מתחברים ונקשרים אל הבקבוק המיוחד והטעם בעל הזכרונות של הוויסקי. על כן, ניתן למצוא שעונים מבקבוקים מסוגי וויסקי שונים. החל מוויסקי סקוטי, המוכר מכולם ועד וויסקי אירי וויסקי מארצות שונות ורחוקות.

שעונים מבקבוקי בירה

כיום, ניתן למצוא מגוון רחב של צורות, צבעים וסוגים של שעונים מבקבוקים. בוני דגן מפתיעה אותנו כל פעם מחדש ומציעה לנו שעונים מבקבוקי בירה. החל מבירה ישראלית ועד סוגי בירה נדירים ביותר.